Slow TV

Slow TV je in. Netflix přidal v roce 2016 do svého portfolia 11 kanálů s různou tématikou. Vybudujte si vlastní 24hodinové, plně automatizované živé vysílání. Co byste rádi nabídli ke sledování Vašim divákům?

Automatizace Stream Circle je ideální na provozování a správu kompletně bezobslužných televizních kanálů, jako je koncept Slow TV. Téma je čistě na Vás. Stream Circle dokáže přidat k obrazu další data a obohatit tak kanál o kontextové informace – např. pozice (z GPS), informace o příjezdech, odjezdech (příletech, odletech), počasí, atp. Vše je možné provázat např. i s reklamním systémem tak, aby byl divák osloven reklamou na produkt či službu, která se vztahuje k aktuálnímu dění na obrazovce.

Vizuální rádio

Rozhlasové vysílání si nyní můžete naladit na internetu i v televizi. Proč poslouchat jen audio? K vysílání je možné přidat mnoho dalších zajímavých informací.

Ve spolupráci s O2 jsme spustili projekt vizuálního rádia s podtitulem Poslech letmým pohledem pro Český rozhlas. Posluchači se tak stávají i diváky. Na monitorech či v televizních obrazovkách O2 TV si mohou prohlédnout zajímavosti ze studia, fotky hostů, informace z redakčního systému, Twitter feed a další informace o vysílaném pořadu. To vše je plně automatizováno řešením Stream Circle, které integruje veškerá data.

Infokanál

Dnes není problém být zahlcen informacemi. Co takhle mít k dispozici ty nejdůležitější regionálně zaměřené informace hned z první ruky? Lokálně zaměřený infokanál.

Pro společnost TP Pohoda jsme připravili nový koncept regionálního infokanálu. Narozdíl od kontinuálního vysílání nudné smyčky Stream Circle integruje zajímavé datové zdroje, jako jsou on-line dopravní kamery, dopravní a lokální zpravodajství, předpověď počasí a další informace. Tyto informace jsou on-line vkládány do vysílání tak, aby diváci měli vždy aktuální přehled o situaci ve městě.

Kanál obsahuje také lokální reklamu, která je vkládána do vysílání jak ve formě videí, tak ve formě obrázků a animací.

Výstup kanálu je do lokálního DVB-T2 multiplexu, který pokrývá zájmový region.

Přenosy z akcí

Jste agentura zajišťující živý přenos ze sportovních nebo kulturních akcí? Pracujte s diváky ještě před začátkem přímého přenosu a zůstaňte s nimi v kontaktu i po skončení živého vstupu.

Máte televizní kanál s regionálním zaměřením a potřebujete ho obohatit např. živými vstupy  ze zasedání zastupitelstva?

Stream Circle je ideální platforma nejen pro tyto dva příklady.

Chci spustit svůj TV kanál

Díky flexibilitě Stream Circle se nám podařilo spustit nový kanál PARK TV v neuvěřitelně krátké době.

Marcel Para, PARK TV

Stream Circle nám pomohl úspěšně přejít na HD vysílání.

Vladimír Pospíšilík, TV Přerov

Chtěli jsme vytvořit regionální televizní službu, která by přinesla zprávy, aktuální zpravodajství, speciální informace o podmínkách a situaci v dopravě, místní novinky a další hodnotné informace pro region a Stream Circle nám to umožňuje všechno a ještě plně automatizovaně.

Nikola Pařízková, Pohoda Media Group

Máte zájem o konzultaci?

Máte skvělý nápad, který Vám můžeme pomoci realizovat?

Kontaktujte nás