Představujeme CYANGATE, víceúčelovou televizní automatizaci společně s technologií pro vytváření, správu a řízení TV kanálů

Stream Circle jste doposud znali převážně jako cloudové řešení softwarového playoutu. Cloud je optimálním způsobem provozu služby v čistě IP infrastruktuře. Existují však situace, kdy cloudové řešení není nejvhodnější. Pro tyto případy jsme vyvinuli CYANGATE.

Nové samostatné serverové řešení CYANGATE využijete pro případy, kdy NDI vlastně „nestačí“ a je třeba výstup SDI a integrace s klasickou televizní infrastrukturou. V situacích,  kdy různá interní nebo zákonná bezpečnostní nařízení znemožňují použití veřejných cloudových služeb, v místech s nedostatečnou internetovou konektivitou, je nutné přikročit lokální instalaci systémů pro realizaci TV kanálů.

Stream Circle server CYANGATE obsahuje kompletní programové vybavení. Nabízí lokální úložiště, SDI vstupy a výstupy pro lokální signálovou integraci a 10GE rozhraní pro IP and NDI signály.

Výkon serveru CYANGATE je dostatečný pro provoz jednoho TV kanálu v rozlišení 1080p@60fps, včetně zobrazení třech grafických vrstev.

Grafický systém zahrnuje HTML šablony, OpenGL a DVE efekty.
CYANGATE server obsahuje programové komponenty identické s cloudovou verzí, tedy je snadné přecházet mezi lokální a cloudovou instancí systému dle potřeby.

Stream Circle CYANGATE je víceúčelová televizní automatizace společně s technologií pro kompozici televizních signálů. Provozovatelé TV stanic mohou využít toto kompaktní řešení pro kompletní realizaci lineárních TV kanálů.

Nabírání a správa video materiálu, plánování, odbavování a vysílací řetězec včetně grafického systému jsou hlavní komponenty softwarové a hardwarové architektury umožňující IP a SDI distribuci TV signálů.

Modularita systému CYANGATE umožňuje vytvářet jedno i vícekanálové systémy včetně záložních komponentů.

Odkaz na popis produktu.

Mám zájem o podrobné technické parametry

Mám zájem o zvýhodněnou cenovou nabídku