Loading...
Blog & Akce2018-11-26T12:57:11+02:00

Těší nás, že Stream Circle získal ocenění na mezinárodním poli. Svět tradičních televizních stanic je typicky konzervativní a vyvíjí se možná o něco pomaleji, než je tempo rozvoje informačních technologií. Přesto již dnes vidíme, že se televizní svět posouvá směrem k IT a IP technologiím, které se postupem času staly dostatečně výkonnými a robustními pro nasazení v televizním prostředí. Pro velké TV stanice je možný flexibilnější rozvoj a škálovatelnost. Pro menší, nebo pro zcela nové hráče na tomto trhu, Stream Circle přináší možnost spustit vlastní televizní kanál, což mohlo být do této doby díky ohromným investicím nereálné.

Stream Circle přináší nový pohled na odbavení televizního vysílání a jeho integraci s on-line světem. Vyžádejte si ukázku, konzultujte s námi Vaší představu jak by mohl vypadat Váš vlastní televizní kanál a nechte se překvapit. Možná je realizace mnohem jednodušší, než jste si mysleli. A možná bude pozitivně šokování i výší nákladů, za které jsme Vám ve Stream Circle schopni postavit a provozovat profesionální televizní vysílání.

Velmi nás těší ocenění, které jsme v Las Vegas získali. Pro nás to tím ale nekončí. Je to o to větší závazek a motivace přinášet neustále nová vylepšení a benefity pro naše zákazníky.

JOSEF VAŠICA, CEO

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Český rozhlas vstupuje do prostředí hybridní televize, HbbTV spouští Radio Wave a Radiožurnál

Český rozhlas nabídne ode dneška nově poslech z audioarchivu pomocí interaktivní HbbTV aplikace. Stává se tak prvním českým rádiem, které nabízí vlastní HbbTV aplikaci. Více informací uvnitř příspěvku.

11. 01. 2019|Nezařazené|

Pro pozemní vysílání v Ultra HD nebude v příštích letech kapacita

Michal Krsek, obchodní ředitel společnosti Stream Circle, v druhé části rozhovoru pro portál Digitální rádio hovoří mimo jiné i o tom, zda-li terestrická distribuce přetrvá, nebo nakonec zvítězí IPTV, případně OTT služby. Odkaz na celý článek najdete uvnitř příspěvku.

21. 12. 2018|Nezařazené|

Archiv příspěvků

POKUD VÁM SNAD NĚJAKÁ INFORMACE UTEKLA, MÁTE MOŽNOST SE K NÍ DOSTAT ZDE, V KOMPLETNÍ HISTORII PŘÍSPĚVKŮ A ČLÁNKU NA BLOGU.

Více o řešení
Koncepty využití

Divák nesmí u televizoru dlouho vybírat, umělá inteligence ještě má co zlepšovat

14. 12. 2018|Nezařazené|

Michal Krsek , obchodní ředitel společnosti Stream Circle popisuje aktuální trendy v oblasti distribuce audio a video obsahu a možné vize, které na diváky a posluchače čekají v budoucnu, ať už v oblasti hybridního vysílání, IPTV nebo nelineárních služeb. Uvnitř příspěvku naleznete odkaz na přepis rozhovoru.

DCIT vítězem ceny za český export

26. 11. 2018|Nezařazené|

Mateřská společnost DCIT získala významné ocenění za mezinárodní export v televizní branži. 21. ročník soutěže EXPORTNÍ CENA DHL UNICREDIT pod záštitou agentury CzechTrade zná své vítěze. První místo v kategorii „export na Blízký východ“ získala společnost DCIT, a.s.

Příběh klienta: Mít TV Infokanál je snadné

22. 11. 2018|Projekty|

“Chtěli jsme vytvořit regionální televizní službu, která by přinesla zprávy, aktuální zpravodajství, speciální informace o podmínkách a situaci v dopravě, místní novinky a informace o jiných hodnotných, regionálně zaměřených službách, ale měli jsme obavu o výši nákladů našeho projektu, takže jsme se začali rozhlížet po alternativním řešení. Když jsme se potkali s týmem Stream Circle na IBC v Amsterdamu, byli jsme okamžitě nadšení jejich technickou odborností a nabídkou na provozování služby bez předchozích kapitálových investic." říká Nikola Pařízková, Výkonná ředitelka Pohoda Media Group.

IBC 2018 – Amsterdam

20. 09. 2018|Nezařazené|

Každým rokem tým Stream Circle navštěvuje největší evropskou akci IBC (International Broadcasting Convention). I v průběhu tohoto ročníku bylo na našem veletržním stánku pěkně rušno. Co bylo důvodem? Více informací najdete v článku.

HbbTV na stříbrném podnose

30. 01. 2018|Nezařazené|

HbbTV jako počátek nové éry televizního vysílání. Co nám přinese, jaké jsou jeho klady, ale také kde ještě máme rezervy? Více informací v článku.

Zobrazit více článků

Máte zájem o konzultaci?

Máte skvělý nápad, který Vám můžeme pomoci realizovat?

Kontaktujte nás