Loading...
Blog & Akce2018-11-26T12:57:11+01:00

Těší nás, že Stream Circle získal ocenění na mezinárodním poli. Svět tradičních televizních stanic je typicky konzervativní a vyvíjí se možná o něco pomaleji, než je tempo rozvoje informačních technologií. Přesto již dnes vidíme, že se televizní svět posouvá směrem k IT a IP technologiím, které se postupem času staly dostatečně výkonnými a robustními pro nasazení v televizním prostředí. Pro velké TV stanice je možný flexibilnější rozvoj a škálovatelnost. Pro menší, nebo pro zcela nové hráče na tomto trhu, Stream Circle přináší možnost spustit vlastní televizní kanál, což mohlo být do této doby díky ohromným investicím nereálné.

Stream Circle přináší nový pohled na odbavení televizního vysílání a jeho integraci s on-line světem. Vyžádejte si ukázku, konzultujte s námi Vaší představu jak by mohl vypadat Váš vlastní televizní kanál a nechte se překvapit. Možná je realizace mnohem jednodušší, než jste si mysleli. A možná bude pozitivně šokování i výší nákladů, za které jsme Vám ve Stream Circle schopni postavit a provozovat profesionální televizní vysílání.

Velmi nás těší ocenění, které jsme v Las Vegas získali. Pro nás to tím ale nekončí. Je to o to větší závazek a motivace přinášet neustále nová vylepšení a benefity pro naše zákazníky.

JOSEF VAŠICA, CEO

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Archiv příspěvků

POKUD VÁM SNAD NĚJAKÁ INFORMACE UTEKLA, MÁTE MOŽNOST SE K NÍ DOSTAT ZDE, V KOMPLETNÍ HISTORII PŘÍSPĚVKŮ A ČLÁNKU NA BLOGU.

Více o řešení
Koncepty využití

Divák nesmí u televizoru dlouho vybírat, umělá inteligence ještě má co zlepšovat

14. 12. 2018|Nezařazené|

Michal Krsek , obchodní ředitel společnosti Stream Circle popisuje aktuální trendy v oblasti distribuce audio a video obsahu a možné vize, které na diváky a posluchače čekají v budoucnu, ať už v oblasti hybridního vysílání, IPTV nebo nelineárních služeb. Uvnitř příspěvku naleznete odkaz na přepis rozhovoru.

DCIT vítězem ceny za český export

26. 11. 2018|Nezařazené|

Mateřská společnost DCIT získala významné ocenění za mezinárodní export v televizní branži. 21. ročník soutěže EXPORTNÍ CENA DHL UNICREDIT pod záštitou agentury CzechTrade zná své vítěze. První místo v kategorii „export na Blízký východ“ získala společnost DCIT, a.s.

Příběh klienta: Mít TV Infokanál je snadné

22. 11. 2018|Projekty|

“Chtěli jsme vytvořit regionální televizní službu, která by přinesla zprávy, aktuální zpravodajství, speciální informace o podmínkách a situaci v dopravě, místní novinky a informace o jiných hodnotných, regionálně zaměřených službách, ale měli jsme obavu o výši nákladů našeho projektu, takže jsme se začali rozhlížet po alternativním řešení. Když jsme se potkali s týmem Stream Circle na IBC v Amsterdamu, byli jsme okamžitě nadšení jejich technickou odborností a nabídkou na provozování služby bez předchozích kapitálových investic." říká Nikola Pařízková, Výkonná ředitelka Pohoda Media Group.

Načíst další články

Máte zájem o konzultaci?

Máte skvělý nápad, který Vám můžeme pomoci realizovat?

Kontaktujte nás
Přejít nahoru